وبسایت تست در ستاد ساماندهی ثبت شده و تمامی مطالب سایت تابع قوانین کشور می‌باشد.

عروسی بگیریم یا فرار از جشن روسی بهتر است؟

9 خرداد 1403 19 بازدید 0 دیدگاه

قرار است عروسی یک جشن باشد. با این حال، زمانی که مشاجرات خانوادگی و کابوس‌های تدارکاتی به میان می‌آیند، حتی یک عروسی کوچک نیز می‌تواند به یک فاجعه تبدیل شود. شاید به همین دلیل است که زوج های بیشتری فرار را انتخاب می کنند.

این بدان معنا نیست که نمی توانید بعد از این واقعیت یک "مهمانی" جداگانه با عزیزان خود داشته باشید، فقط سازماندهی آن بسیار کم استرس و هزینه خواهد بود... 

اما دقیقاً چه چیزهای مثبت دیگری برای فرار وجود دارد، و آیا باید آن را به عنوان جایگزینی برای روز بزرگ خود در نظر بگیرید؟

عروسی بگیریم یا فرار از جشن روسی بهتر است؟

از رازداری تا یک جشن خاص و صمیمی

مفهوم فرار در چند سال گذشته بسیار تغییر کرده است. در حالی که زمانی تصاویری از رمان‌ها و رسوایی‌های ویکتوریایی را به تصویر می‌کشید، اکنون به یک انتخاب محبوب برای زوج‌هایی تبدیل شده است که می‌خواهند یک تجربه ازدواج صمیمی داشته باشند.

از رازداری تا یک جشن خاص و صمیمی

یکی از بزرگ‌ترین دلایلی که زوج‌ها فرار را انتخاب می‌کنند این است که ایده سنتی روز عروسی را رد می‌کنند.

Rejecting the "wedding industry"

فرار به این معنی است که شما می توانید کتاب قوانین را پاره کنید و مجبور نباشید قیمت های گزاف "عروسی" را بپردازید که به طور مصنوعی افزایش یافته است زیرا عروسی ها اکنون به یک صنعت تبدیل شده اند.

Rejecting the "wedding industry"

یک فرار خصوصی و صمیمی به این معنی است که روز عروسی خود در واقع مربوط به زوج است، نه چیزی که خانواده نزدیک و بزرگ و دوستان آنها می خواهند.

Intimacy and privacy

برای درونگراها که 40 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند، ایده گفتن عهدهای صمیمی در مقابل انبوهی از مردم ممکن است بیش از انتظار در مورد روز بزرگ آنها باعث اضطراب شود. فرار این را از تصویر خارج می کند.

Intimacy and privacy

بسیاری از مردم یک فلسفه زندگی ماجراجویی دارند که با ساختار سفت و سخت عروسی سنتی مطابقت ندارد.

با فرار، آنها فرصتی دارند که میل خود به خودانگیختگی را برآورده کنند. آنها همچنین می توانند آن را به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل کنند و مقاصد یا فعالیت های مورد علاقه خود را در خود جای دهند.

فرصتی برای اجتناب از سیاست و درام خانوادگی وحشتناک که همراه با عروسی سنتی است، برای بسیاری از زوج ها جذاب است.

A feeling of authenticity

جشن گرفتن این روز به عنوان یک زوج به تنهایی، نیازی به اجرا نیست. این به عروس و داماد فرصتی می دهد تا در روز بزرگ خود، جنبه های احمقانه و بازیگوش خود را در آغوش بگیرند.

A feeling of authenticity

رهایی از نیاز به راضی کردن همه به این معنی است که زوج ها می توانند آن را با آنچه که برای آنها طبیعی است هماهنگ کنند. آنها می توانند به طور کامل به عنوان خود واقعی خود نشان دهند.

0 ستاره توسط 0 نفر

دیدگاه خود را بگذارید

کد امنیتی رفرش
به کانال تلگرام سایت بپیونید
ورود